Keller Williams Bellevue - Jaimie Lee
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Let's make your real estate goals come true together!

  Pronat e Afishuara

  Featured Properties

  I ri - 3 266 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  11000 Occidental Avenue S, Seattle, WA 98168
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Rlty Bellevue, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  12028 Slater Avenue NE #B1, Kirkland, WA 98034
  Listing Courtesy Of: Kelly Right RE of Seattle LLC, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  15821 Leary Way NE #C130, Redmond, WA 98052
  Listing Courtesy Of: RSVP Real Estate ERA Powered, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  16 xx 23rd Avenue, Seattle, WA 98112
  Listing Courtesy Of: Carleton Park Realty, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  19409 138th Avenue SE, Renton, WA 98058
  Listing Courtesy Of: Skyline Properties, Inc., Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1505 17th Avenue S #B, Seattle, WA 98144
  Listing Courtesy Of: Windermere Real Estate Midtown, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 3 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  27152 SE SE 25th PL Place SE, Sammamish, WA 98075
  Listing Courtesy Of: Skyline Properties, Inc., Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 3 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  19221 NE 64th Way, Redmond, WA 98052
  Listing Courtesy Of: RE/MAX Northwest, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 12 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4807 NE 7th Place, Renton, WA 98059
  Listing Courtesy Of: Alpha Realty Group, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 13 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5132 48th Avenue S #B, Seattle, WA 98118
  Listing Courtesy Of: Dove Realty, Inc., Northwest Multiple Listing Service
  Dëshmi të veçuara
  "Jaimie was such a pleasure to work with! She is super responsive, knowledgeable, and knows how to get stuff done. She also reached out to land use experts to make sure that we were covering out bases since I was looking for a plot of land. I can’t thank Jaimie enough for truly understanding my vision and helping me bring it to life. Thanks to Jaimie’s hard work, we closed in Nov of 2023. THANKS JAIMIE!"
  Shiko me shume
  Michelle L
  Seattle, WA / jan 2023
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Jaimie Lee
  Numri i licencës: 23006631
  Jaimie Lee

  Celular
  Zyrë
  Get In Touch!
  cnb83lbvprfs77e3qopg.png
  Keller Williams Bellevue
  10500 NE 8th St Ste 1450 Bellevue, WA 98004
  Zyrë

  Jaimie Lee
  Broker 23006631
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.